Головна Листи Була загроза ракетних ударів з білорусі та курської області: головне за добу...

Була загроза ракетних ударів з білорусі та курської області: головне за добу на Львівщині

В області лунало одне сповіщення про повітряну тривогу – 17 листопада о 08:42. Загроза тривала понад 2 години через небезпеку ударів крилатими ракетами з білорусі та курської області.

Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький. Він також наголосив, що сьогодні на території Львівської області запровадили графік погодинних відключень електроенергії – відповідно до розпорядження НЕК “Укренерго” – NPC Ukrenergo.

Дізнатися свою групу та графік відключень можна за посиланням. Начальник області додав, що через складну ситуацію в енергосистемі держави жителі Львівщини мають бути готовими до аварійних відключень, зокрема, підготувати необхідні харчі та засоби, підзарядити телефони й павербанки.

Окрім цього, двома евакуаційними потягами на Львівщину прибула ще 61 людина. Чотирма поїздами зі Львівщини у Перемишль вирушили 525 осіб.

На всіх переходах у Львівській області на виїзд за добу оформили 18 тисяч 438 людей. На в‘їзд – 15 тисяч 99 українців.

Поліція області опрацювала 1269 звернень щодо підозрілих людей та об’єктів.

Учора під головуванням мого першого заступника Андрія Годика відбулась нарада щодо проходження найскладнішого для України опалювального сезону. Участь в нараді взяли голови об’єднаних територіальних громад, керівники районних військових адміністрацій області, представники дотичних структур. Ключове, про що говорили:

  • органи місцевого самоврядування станом на сьогодні укомплектували пункти обігріву недостатньо. Ці пункти мають виконувати одночасно декілька функцій – укриття, обігрів, доступ до інтернету, одержання першої домедичної допомоги. Це потрібно допрацювати.
  • керівники громад та районів мають невідкладно забезпечити паливно-мастильними матеріалами та генераторами об’єкти, які забезпечать роботу житлово-комунальної сфери в умовах обмеженого енергопостачання та пунктів обігріву.

Молодіжна рада при Львівській ОВА підписала меморандуми про співпрацю з двома вишами Львова – НУ «Львівська Політехніка» та Львівським торговельно-економічним університетом. Ця співпраця покликана допомагати студентам реалізовувати себе, набувати досвіду й практики, створювати нові напрями стажування.