Головна Листи Чергова ротація – бійці зведеного загону поліцейських Львівщини вирушили на схід України

Чергова ротація – бійці зведеного загону поліцейських Львівщини вирушили на схід України

У зону проведення ООС правоохоронців проводжали: заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області капітан поліції Дмитро Міхалець, рідні та товариші по службі. 

Сьогодні, 12 липня, зведений загін правоохоронців Львівщини, до складу якого увійшли бійці батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Львів», співробітники служб та підрозділів Головного управління Національної поліції у Львівській області та Управління патрульної поліції Львівської області, в порядку ротації вирушив на схід України. Там правоохоронці змінять своїх товаришів, котрі невдовзі повернуться додому на відпочинок.

«Поліцейські Львівщини несуть службу на сході України від самого початку бойових дій.  Багато хто з вас провів не місяці, а роки у зоні АТО/ООС. Ви маєте колосальний досвід, тому нагадаю про найголовніше – допомагайте один одному, підстраховуйте, підтримуйте та повертайтесь додому у тому ж складі, в якому сьогодні відправляєтесь на схід України. Легкої та спокійної вам дороги», – звернувся до бійців зведеного загону Дмитро Міхалець.

Чергова ротація - бійці зведеного загону поліцейських Львівщини вирушили на схід України

Відділ комунікації поліції Львівської області