Головна Листи Де на Львівщині можна безкоштовно отримати психологічну допомогу

Де на Львівщині можна безкоштовно отримати психологічну допомогу

Уряд схвалив Стратегію державної політики щодо внутрішнього переміщення на період до 2025 року. Один з ключових напрямів – надання фахової психологічної допомоги.

Так, на Львівщині безкоштовну психологічну допомогу з минулого року можна отримати у всіх Консультативно-координаційних центрах, які з ініціативи Львівської ОВА працюють у кожному районі.

Поінформував начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Щоб дізнатися адресу найближчого ККЦ, зателефонуйте за номером 112. Для отримання фахової допомоги заповнюйте анкету: https://bit.ly/3GtYi59

Як зазначив очільник області лише впродовж минулого місяця в освітніх закладах Львівщини тренінги щодо психоедукації та комунікації в умовах війни пройшли 1635 людей. Це вчителі, батьки та учні. Відбуваються вони в межах робочої групи Медико-психологічної допомоги. Проводять навчання психологи – представники міжнародних організацій, які є партнерами Львівської ОВА. Якщо ви хочете запросити тренера у свою школу, реєструйтесь: https://griml.com/sw011

Окрім цього, з 18 квітня на Львівщині стартує програма навчань для психологів, які працюють або працюватимуть у школах чи інклюзивно-ресурсних центрах. Цю програму розробили фахівці центру «Коло сім’ї» у партнерстві з Міністерством освіти і науки України. Програма базується на когнітивно-поведінковій терапії і відповідає сучасним міжнародним стандартам надання психосоціальної підтримки дітям та молоді. За формування груп відповідає Департамент освіти і науки Львівської ОДА.

Всеукраїнську програму ментального здоров’я запроваджують з ініціативи Першої Леді України Олена Зеленська.