Головна Листи Діти з Красного зупинили підпал поля зловмисниками

Діти з Красного зупинили підпал поля зловмисниками

На цій невиразній сьогоднішній фотографії відповідь на ті чорні хмари підпалів сухостою : Пронишин Дмитро, Кахнич Віталік, Гірняк Максим і Кузьма Назар. Це маленькі, але дуже правильні хлопчиська, живуть у містечку Красне, Львівської області. Вчаться в Краснянській школі №1. Сьогодні вони зупинили підпал поля – повідомляє Світлана Хитрова .

Ще б здалося знайти того, хто це поле підпалив.

Так, теж думала, що повідомляти про підпали в Фейсбуку – марна справа. Ні. Не марна. Росте покоління, яке знає, що це зло. І не сидить вдома, а діє.

Друзяки! Справжні люди.

Про них повідомила Маряна Котула. Вона ж їх і сфотографувала понад вечір:

“А ось і перші рятівники, які відгукнулися на пожар.Без верхнього одягу,з відрами і пластіковими бутилками вони все ж таки погасили вогонь. Молодці”

Як повідомила дописувач під фотографією Ірина Сандуляк : “Я нині була в шоці від дзвінків деяких дорослих радіослухачів у прямий ефір, які “втирали”, що ми дурні теми обговорюємо, замість політики, корупції та іншого на менш “глобального”. Люди не цікавляться, що відбувається у них під носом і чому це важливо для них. Підпали трвви – ні, не чули., що то зле. Заправка ледь не вибухнула – але ж не вибухнула. Грунт стає неродючим – дурня, бо діди-прадіди палили і бульбв була, як м’яч. . Люди гинули від цього – в нас в селі такого не було. Тому хлопцям – подяка. Вони мудріші за багатьох своїх дорослих співвітчизників.”

Діти – приклад для байдужих дорослих!