Головна Листи Для Брюхович і Дублян хочуть створити осередок центру «Джерело»

Для Брюхович і Дублян хочуть створити осередок центру «Джерело»

У Львові створюють можливості для активного життя молоді з інвалідністю. За останні роки місто відкрило 4 осередки для осіб з фізичними та інтелектуальними особливостями розвитку, старших 18 років

До кінця 2021 року планують створити ще 2 такі осередки. Водночас, такі осередки пропонують створити й для мешканців Брюхович та Дублян.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

«Є прохання мешканців Брюхович і Дублян про створення нового осередку центру «Джерело» в тих населених пунктах. Ми розуміємо, що це дуже ефективно працює для людей, які потребують фахової реабілітації», – зазначив директор департаменту «Адміністрація міського голови» ЛМР Євген Бойко.

До слова, а таких осередках молоді люди упродовж дня отримують соціальні послуги й ведуть активний спосіб життя у супроводі фахівців.

За останні роки у Львові відкрили нові осередки Львівського міського центру реабілітації «Джерело» за такими адресами: вул. Кирилівська, 3А, вул. Роксоляни, 23, вул. Б. Хмельницького, 195, вул. В. Великого, 40. Зараз триває ремонт у приміщенні на вул. Миколайчука, 24 під створення осередку. Також триває виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію приміщень під такий же осередок у м. Винники на вул. Галицькій, 12.