Головна Листи Дрогобицька РВА передала гуманітарну допомогу для мешканців Маріуполя, яким вдалось евакуюватись

Дрогобицька РВА передала гуманітарну допомогу для мешканців Маріуполя, яким вдалось евакуюватись

Дрогобицька РВА у партнерстві з Благодійною організацією БФ «Коло» передали гуманітарну допомогу для мешканців Маріуполя, яким вдалось евакуюватись.

Загалом  – це десятки тонн гуманітарного вантажу. Серед допомоги, яку зібрали та передали для постраждалих жителів Маріуполя – продукти харчування першої необхідності. Зокрема, це більше 5 тонн борошна, 500 кілограмів картоплі, 2 500 тонн пшона та багато іншого.

Про велику необхідність у постачанні гуманітарного вантажу для евакуйованих маріупольців у офіційному листі наголосили у Маріупольській міській раді, яка продовжує працювати на благо своїх мешканців поза межами міста.

«Наші співвітчизники сьогодні потребують допомоги. Ми допомагаємо тим, кому вдалося вирватися з рук  ворога, бо це наш людський та громадянський обов’язок. Одночасно молимось за наших захисників, які заблоковані на «Азовсталі».  Але якою невтішною б не була ситуація, ми гуртуємось і працюємо далі. Дякую кожному, хто долучається,  це дуже сильна підтримка для всього українського народу. Разом обов’язково переможемо», – зазначив голова Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

Нагадаємо, що в оточеному російськими військами Маріуполі відбувається страшна гуманітарна катастрофа. Місто продовжує перебувати у ворожому оточенні, окупанти не випускають мешканців, які прагнуть евакуюватись. Крім цього, у місто не пропускають конвої з продуктами та ліками.