Головна Листи Епідемічна ситуація на Львівщині погіршується: медики закликають вакцинуватись і дотримуватись заходів безпеки

Епідемічна ситуація на Львівщині погіршується: медики закликають вакцинуватись і дотримуватись заходів безпеки

Епідемічна ситуація на Львівщині є доволі напруженою і дещо погіршується. За вчора провели понад 1600 досліджень, з них у 427 осіб підтвердили діагноз коронавірусної інфекції.

Про це повідомив сьогодні під час брифінгу Олег Когут, регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусної інфекції на Львівщині.

“Якщо ще два тижні тому кількість підтверджених випадків становила близько двохсот, то на сьогодні ця цифра є вдвічі більшою. Кількість госпіталізованих людей теж досить значна, сумарно їх вже більше 1600”, – зазначив Олег Когут.

Також він наголосив, незалежно від того, у якій зоні епіднебезпеки Львівщина перебуватиме, носіння масок ніхто не скасовував і це є перший найпростіший профілактичний захід, щоб вберегти себе від захворювання. Окремо Олег Когут акцентував на важливості вакцинації і область повністю забезпечена вакцинами.

“На Львівщині вакцинувались понад 751 тисяча осіб, вважаю, що цей показник є не достатнім на сьогодні, це 16, 5 % дорослого населення. Для того, щоб створити популяційний імунітет, нам необхідно вакцинувати хоча б у п’ять разів більше людей. Можливості вакцинації є. Як збоку медичної мережі, то в області функціонує 181 пункт щеплення, працює понад сто вакцинальних бригад, так із боку кількості: наявна достатня кількість вакцин. Це і AstraZeneca, якої є близько 160 тисяч доз, CoronaVAС- приблизно 200 тисяч. Минулого тижня ми отримали велику кількість вакцини «Pfizer», це близько 48 тисяч доз. Сьогодні підписане погодження на отримання ще 27 тисяч доз, очікуємо цього тижня поставку”, – наголосив Олег Когут.

Нагадаємо, «ковідними» визначені 15 лікарень Львівщини, вчора внесли до переліку ще Львівський обласний клінічний перинатальний центр.