Головна Листи Громадськість Львівщини запрошують на тренінг «Оратор в кожному з нас»

Громадськість Львівщини запрошують на тренінг «Оратор в кожному з нас»

15 вересня для громадськості проведуть безкоштовний тренінг «Оратор в кожному з нас» для інститутів громадянського суспільства

“Департамент внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації періодично ініціює такі тренінги щодо ведення соцмереж, вдосконалення комунікативних навичок. Під час навчання учасники дізнаються про те, як заслужити довіру аудиторії перед виступом, як себе поводити перед глядачами, а саме: куди дивитися, як стояти, які жести використовувати та чому важливо вміло володіти власною мімікою. Також тренер розповість вам про те, як швидко та вдало розвинути харизму і виглядати впевнено, від чого залежить інформаційне наповнення вашого виступу та який комплекс вправ потрібно виконувати щоденно аби розвинути дикцію та чіткість вашого мовлення”, – прокоментувала начальник відділу комунікації з громадськістю Христина Швец.

Спікером заходу є засновниця та викладачка Logos-школи ораторської майстерності, тренерка з комунікації і публічних виступів – Ольга Породко. Семінар триватиме з 14:00 до 18:00 год.

Місце проведення заходу: Модерн Арт-Готель (проспект Шевченка, 28).

Для участі у тренінгу потрібно зареєструватись до 14 вересня 14.00 год. за посиланням

Як зазначають організатори, кількість місць обмежена. Підтвердження реєстрації учасника та додаткова інформація буде надіслана на вказану в анкеті адресу електронної пошти.

Оксана Буй.