Головна Листи Іспанський фонд передав для Львівського перинатального центру «швидку» для роботи мобільної гінекологічної...

Іспанський фонд передав для Львівського перинатального центру «швидку» для роботи мобільної гінекологічної бригади

Львівський обласний клінічний перинатальний центр отримав “гуманітарний бустер” – автомобіль швидкої допомоги для роботи мобільної гінекологічної бригади.

Як зазначила директор центру Марія Малачинська, основним завданням виїздів медиків є профілактичні гінекологічні огляди жінок, які проживають у сільській місцевості.

На початку листопада 30 автівок було передано МОЗ України за ініціативи Міністра закордонних справ Іспанії Хосе Мануель Альбареса та Представника Фонду Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine Павла Замостьяна.

Перша леді у вересні цього року під час зустрічі з виконавчою директоркою UNFPA Наталією Канем повідомила про високий попит на консультування та медичну допомогу в сфері сексуального та репродуктивного здоров’я для жінок та дівчат, які не мають доступу до якісних медичних послуг.

UNFPA відгукнувся на прохання й за фінансової підтримки Уряду Іспанії закупив та доставив в Україну автомобілі швидкої допомоги.

До переданих автомобілів для мобільних бригад UNFPA передасть портативне обладнання (апарат УЗД, кольпоскоп, 12-канальний ЕКГ) та витратні матеріали.

«Дякуємо всім, хто долучився до ініціативи. Просимо зголошуватися громади Львівщини та планувати обстеження», – наголосила Марія Малачинська.