Головна Листи Мер Львова Андрій Садовий: Карантин „вихідного дня“ – це не вихід

Мер Львова Андрій Садовий: Карантин „вихідного дня“ – це не вихід

Міський голова Львова Андрій Садовий наголошує, що карантин вихідного дня, про запровадження якого йдеться на рівні уряду, не допоможе вийти із ситуації, яка зараз є із захворюваністю на коронавірус. Однак таким чином можна нанести непоправної шкоди малому та середньому бізнесу.

«Карантин «вихідного дня» — це взагалі не вихід. Можна ще зробити карантин «обідньої перерви», чи карантин по парних і непарних. Але все це — абсурд.

Це спроба уряду коштом малого та середнього бізнесу показати хоч якісь дії. Дії, єдиним результатом яких будуть додаткові проблеми в сім”ях людей, по яких пандемія і так вдарила найсильніше.

Громади чекають не чергових заборон. Люди хочуть знати, що в державних лікарнях є спеціально облаштовані місця, бо це безпека. Наразі ми це робимо лише коштом міста в комунальних лікарнях.

Люди також хочуть знати, що у випадку біди, вони отримають кисень, бо 2 ШВЛ-апарати з початку пандемії для Львова від держави — це ніщо.

Єдине, про що прошу львів”ян — утримайтесь на певний період від гучних святкувань. Відмову від масових весіль та ювілеїв можна пережити. Робити політичні мітинги — теж безвідповідально. Виборці й без них розберуться, хто є хто. Бережіть себе та близьких!”, — написав у себе на сторінці у мережі Facebook мер Львова.