Головна Листи Карпати: мрії здійснюються

Карпати: мрії здійснюються

Нещодавно учні 4, 8 класів разом із своїми класоводами Олександром Радзішевською (4-А кл.), Лесею Гілевич (8-А кл.) та керівником шкільного гуртка із туризму Богданом Масловським здійснили свою мрію – гуртом побували у Карпатах.

Це була справжня радість для нас, учнів, сидіти поряд зі своїми вчителями біля розпаленого багаття і їсти сало з печеною картоплею. А які гарні відчуття, коли дивишся на небо, вкрите осінніми сутінками, і спостерігаєш за карпатськими зорями. Злегка повівало холодком і навіть накрапував дощик, але ми цього не відчували, бо насолоджувалися красою природи. Побували й на водоспаді, спостерігали, як бурхливо спадають води з карпатських гір.

Дякуємо вам, дорогі вчителі, за те, що навчаєте любити кожну квіточку радіти кожному шелесту трав, дзюрчанню струмочків, бачити у звичайних речах щось особливе, відкривати таємне і загадкове у цій земній красі. Розуміємо, що було чимало з нами клопотів, бо ж мусіли приготувати їжу й за кожним пригледіти.

Ми вас любимо, поважаємо, цінуємо за те, що ви в нас є – наші шановні педагоги. Ви – наші порадники і друзі, надія, що зав-
жди з нами. Тож здоров'я вам педагогічній ниві. Ніколи не ста-міцного, творчих злетів на вашій ріти, як ніхто нас, юних, розуміти.

З повагою та вдячністю учні та батьки 4-А класу Буської ЗОШ №2