Головна Листи Кохлеарний імплант на день народження: дитина з Закарпаття отримала слух завдяки медикам...

Кохлеарний імплант на день народження: дитина з Закарпаття отримала слух завдяки медикам із Львівського ОХМАТДИТу

В лікарні розпочала роботу Програма слухових імплантів.

Одрія – із двійні, народилася передчасно, на 25 тижні вагітності мами, із вагою 550 грам. Це одна з найменших дітей в Україні, які виходжені від народження з надзвичайно низькою вагою. 37 днів Одрія була у реанімації на штучній вентиляції легень. Далі пройшла тривалу реабілітацію.

У 2 рочки мама помітила, що дитина видає мало звуків, а потім реакції на звуки не стало зовсім. Тож одразу звернулася до лікарів. Тоді медики і виявили втрату слуху.

«Доньці поставили слуховий апарат, який вона носила рік. Але з ними вона чула мало. Хоча й почала трохи говорити складами. Я шукала лікарів, які б могли допомогти дитині. Моя знайома із Закарпаття розповіла про досвід лікування своєї дитини в у Львівській обласній дитячій лікарні «Охматдит», вона була дуже задоволена. І таким чином я дізналася про можливість кохлеарної імплантації. Перед операцією було так тривожно. Вона тривала 3 години. Але усе пройшло добре. На другий день після втручання Одрія вже бігала по відділенні і бавилася», – розповіла мама дівчинки Іветта.

Дівчинці вже підключили імплант і тепер 4-річна Одрія вивчає навколишній світ звуків по-новому.

Нагадаємо, всесвітньовідомі отохірурги із Польщі та Бельгії разом із керівником Клініки отоларингології – хірургії голови та шиї львівського «Охматдиту» подарували слух трьом діткам. В лікарні розпочала роботу Програма слухових імплантів.