Головна Листи «Комфортні умови, мотивація, і робота з дитиною в ігровій формі»: як у...

«Комфортні умови, мотивація, і робота з дитиною в ігровій формі»: як у Львівській обласній клінічній лікарні допомагають наймолодшим пацієнтам

У відділенні реабілітації раннього дитинства допомагають діткам, які потребують особливої уваги та догляду.

Перший місяць життя героїня публікації провела у відділенні інтенсивного та постінтенсивного лікування новонароджених, а зараз проходить курс у відділенні реабілітації раннього дитинства.

Мама маленької пацієнтки Христина Бачало, вдячна команді відділення інтенсивного та постінтенсивного лікування новонароджених Львівської обласної клінічної лікарні за фахову допомогу у лікуванні та виходжуванні її дитини. Зараз Марії сім місяців, а свій шлях життя дитина розпочинала у відділенні інтенсивного та постінтенсивного лікування новонароджених ЛОКЛ, де провела перший місяць життя.

«А зараз дуже важливо подбати про її правильний розвиток. Думаю, що командна робота лікаря ФРМ, ерготерапевта та фізичного терапевта, виправдає себе і дасть добрі результати. Маю надію і віру, бо, зрештою, як показує досвід, тут працюють професійні висококласні спеціалісти. Мені подобається, як тут працюють з дітьми і важливо, що самим дітям це до вподоби. Наша маленька принцеска, наше щастя Марічка любить бути тут», – каже Христина.

Дівчинка проходить курс реабілітації у відділенні реабілітації раннього дитинства ЛОКЛ.

«З цією крихітною дівчинкою нас обʼєднують не лише спільні емоції і спогади, але системна і професійна допомога. Комфорт пацієнта, мотивація і праця з дитиною в ігровій формі – це важлива складова успішної реабілітації крихіток. В залежності від потреб, для кожного нашого пацієнта ми індивідуально формуємо план реабілітації і спільно працюємо над відпрацюванням навиків. А ще, що не менш важливо, ми вчимо батьків, що треба, і як правильно працювати з діточками вдома. Віра і велика праця творять чудеса, а за тим – яскраве і здорове майбутнє наших діточок!», – продовжує розмову фізичний терапевт Надія Главацька.

«Ми відкриті для якісної професійної допомоги і завжди готові працювати задля того, щоб змінити цей світ на краще!», – кажуть у лікарні.

Відділення реабілітації раннього дитинства ЛОКЛ:

м. Львів, вул. Чернігівська, 7

Завідувачка відділення реабілітації раннього дитинства ЛОКЛ Ольга Децик: 0 (67) 373 63 45