Головна Листи Лікарі ОХМАТДИТУ разом з німецьким хірургом прооперували діток з вродженими вадами очей

Лікарі ОХМАТДИТУ разом з німецьким хірургом прооперували діток з вродженими вадами очей

У  Львівській обласній дитячій лікарні «ОХМАТДИТІ» пластичний хірург із Німеччини Клаус Екснер провів понад десяток оперативних втручань для діток. Це вже 11-й візит лікаря у медзаклад.

За дні перебування у  дитячій лікарні Клаус Екснер та офтальмологи медзакладу провели 12 оперативних втручань.

Операції провели для діток зі всієї України, які мали вроджену ваду – птоз повік. Усі втручання пройшли успішно. Дітей вже виписали додому.
«Дітки потребують допомоги постійно, особливо зараз, у такий складний час. Співпраця із медиками «Охматдиту» є дуже корисною, ми оглядаємо дітей спільно. Дуже хороші лікарі тут», – сказав Клаус Екснер.

«Клаус Екснер робить ці операції за своєю методикою – підвішування верхньої повіки до мʼяза чола. Або підбирає інші методики враховуючи ситуацію дитини. Це для нас також навчання з медичної та колегіальної точки зору. Це цікава співпраця. Далі ми таких діток спостерігаємо і ведемо у післяопераційному періоді», – зазначила лікар-офтальмолог Андріана Патер.

Тепер дітей чекає відновлення, післяопераційний супровід та консультаційні огляди офтальмологів.

«Дуже добре, що є змога оперувати дітей України із фахівцем у цій справі – Клаусом Екснером, який саме таких втручань зробив дуже багато. Відтак, ми переймаємо досвід та різні методики від нього», – сказала завідувач офтальмологічного відділення Наталя Гудима.