Головна Листи Логістику через міст зі Східниці до Нового Кропивника відновлено

Логістику через міст зі Східниці до Нового Кропивника відновлено

Заступник голови комісії з питань інженерного, житлово-комунального господарства, інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу Тарас Подвірний відвідав Східницьку та Сколівську територіальні громади, які стали жертвами потужної повені 10-11 червня – найсильнішої, яка там була зареєстрована з 1979 року.

«Керівництво та мешканці громад зробили неймовірні зусилля, щоб усунути наслідки цієї стихії своїми силами, та вжили тимчасові заходи для відновленню пошкоджених об’єктів інфраструктури. Завдяки зусиллям обласної та місцевої влади уже відновлено логістику через міст зі Східниці до Нового Кропивника.

Відвідав комунальний заклад Львівської обласної ради «Адміністрація державного історико-культурного заповідника «Тустань» і побачив наслідки руйнування інфраструктури заповідника. Міст, який забезпечував доступ до будівлі колишньої школи та дошкільного закладу в селі Урич, пошкоджений. Берег на галявині фестивалю «Ту Стань!» також зазнав великих змін.

В урочищі Церківне були пошкоджені автомобільний міст та береги, а екскурсійні доріжки навколо скельного комплексу «Кикошів камінь» потребують відновлення.

Працівники заповідника самостійно вже відновили місток біля інформаційного пункту та виконали багато іншої роботи», – розповів Тарас Подвірний.

Депутат вважає, що важливо передбачити кошти в обласному бюджеті для відновлення інфраструктури обласного заповідника «Тустань».

НАГАДАЄМО, 14 червня комісія з питань інженерного, житлово-комунального господарства, інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу звернулася до Львівської ОВА з рекомендацією скерувати з обласного бюджету кошти для невідкладного відновлення логістики через зруйнований міст на ділянці Східниця – Новий Кропивник.