Головна Листи Львівщина – серед лідерів в Україні за рівнем цифровізації у 2023 році

Львівщина – серед лідерів в Україні за рівнем цифровізації у 2023 році

Торік Львівщина посіла п’яте місце, а вже цьогоріч опинилась на другому щаблі.

Львівщина  – друга в Україні за рівнем цифровізації в 2023 році. Про це стало відомо з оприлюдненого Індексу цифрової трансформації регіонів України від Мінцифри.

Для оцінки враховували 8 ключових блоків у сферах цифрової трансформації:

  • галузеву цифрову трансформацію;
  • розвиток інтернету;
  • ЦНАПи;
  • цифрову освіту;
  • впровадження режиму «без паперів»;
  • проникнення базових е-послуг.

У кожному із запропонованих блоків Львівська область набрала велику кількість балів. Найкраще, згідно з Індексу, оцінили розвиток ЦНАПів у нашій області, впровадження електронного документообігу та галузеву цифрову трансформацію, що містить в собі елементи захисту інформації, кібербезпеки.

Також Львівщина посіла четверте місце з-поміж інших областей у забезпеченні укриттів соціальних закладів швидкісним інтернетом.

«Ми у лідерах в Україні за рівнем цифровізації у 2023 році. Під час формування рейтингу враховували багато чинників, які вплинули на такий чудовий результат. Для порівняння у 2022 році Львівська область була на 5 місці. Зараз нас випереджає лише Дніпропетровщина. Дякую всій команді «Львівщина Цифрова» за добрий результат», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

До слова, цього тижня на Львівщині відбудеться зустріч команд регіональної цифровізації за участі CDTO міністерств, обласних адміністрацій, керівників структурних підрозділів. Захід має на меті обговорити та узгодити цілі та ключові показники регіональної цифровізації на 2024 рік, а також поділитися досвідом впровадження цифровізації на рівні окремих областей.

Довідково:

Індекс цифрової трансформації регіонів є одним з інструментів вимірювання процесів інформатизації та цифровізації у 24 регіонах. Він дає змогу дослідити спроможність органів влади ухвалювати цифрові рішення, а також визначає рівень цифрової культури серед громадян нашої держави.