Головна Листи Львівщина серед лідерів за якістю надання адміністративних послуг у ЦНАПах області

Львівщина серед лідерів за якістю надання адміністративних послуг у ЦНАПах області

Міністерство цифрової трансформації України оприлюднило зовнішню оцінку рівня задоволеності суб’єктів звернень якістю надання адміністративних послуг у ЦНАПах країни. Відповідно до отриманої кількості відгуків за лютий місяць цього року Львівська область посіла третє місце у рейтингу задоволеності послугами.

Найбільше відгуків відвідувачі залишили про ЦНАПи Івано-Франківської — 359, Київської — 263 та Львівської — 230 областей.

За індексом рівня задоволеності сервісом у ЦНАПах рейтингову таблицю очолює Полтавська (100%), Тернопільська (100%) та Львівська (99,1%) області. Проте, ЦНАПи Полтавської області отримали тільки 10 відгуків, а Тернопільської – тільки 3.

На результат оцінювання вплинула відповідність ЦНАПів таким основним критеріям: ввічливість та привітність, компетентність, зручність та швидкість обслуговування, комфортність приміщення тощо.

Нагадаємо, що всі охочі суб’єкти звернення мають можливість оцінити якість надання послуг та залишити відгуки про рівень обслуговування у ЦНАПі просканувавши QR-код опитування, який розміщений у місцях надання адміністративних послуг.