Головна Листи Львівська медична академія стала учасницею українсько-швейцарського проєкту “Розвиток медичної освіти”

Львівська медична академія стала учасницею українсько-швейцарського проєкту “Розвиток медичної освіти”

Обласний комунальний заклад “Львівська медична академія імені Андрея Крупинського” увійшов до переліку пілотних закладів, які стануть учасниками українсько-швейцарського проєкту “Розвиток медичної освіти”.

Мета проєкту — якісно впровадити зміни в освіті, переосмислити підходи до роботи зі студентами, комплексно покращувати компетенції майбутніх медичних працівників.

“Ми побачили, що університети, академії також через посилені зв’язки між собою (в тому числі на майданчиках, які створює проєкт) здобувають стимули й інструменти для свого розвитку, — зазначила Тетяна Черниш, керівниця офісу впровадження українсько-швейцарського проєкту “Розвиток медичної освіти”. — У другій фазі ми прагнемо залучити до проєктного майданчика ті заклади, які з одного боку мають вже свої унікальні досягнення, але також і відкриті до змін і співпраці”.

Учасників обрали на конкурсній основі. “Відбір закладів-партнерів для ІІ фази проєкту був великим викликом. Відчутно, що кожен з аплікантів старався не справити враження на комісію, але, добре проаналізувавши свій заклад, відверто говорив про виклики та бачення їх подолання, — підсумовує Олена Ігнащук, координаторка з медичної освіти українсько-швейцарського проєкту “Розвиток медичної освіти”. — Ми в команді цінуємо прозорість і щирість та вважаємо, що спільні цінності допомагають ефективно працювати й покращуватися — і саме таким заявками надали перевагу. Вітаю нові заклади в великій команді українсько-швейцарського проєкту та обіцяю, що легко не буде, однак буде цікаво, захопливо й мотивуюче”.

До другого фази проєкту, яка триватиме 4 роки, обрано 11 закладів: Буковинський державний медичний університет, Житомирський медичний інститут, Запорізький державний медико-фармацевтичний університет, Івано-Франківський національний медичний університет, КЗВО ЛОР “Львівська медична академія імені Андрея Крупинського, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, Сумський державний університет, Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського, Ужгородський національний університет, Харківський національний медичний університет.

Партнери проєкту: Національний університет “Києво-Могилянська академія”, Академія Добробут, Рівненська обласна лікарня.