У TIDE NATO Hackathon 2023 взяли участь понад 100 учасників з різних країн.
Як повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, команда SoftServe стала найкращою в одному з трьох челенджів – із рішенням, яке може допомогти НАТО та країнам-партнерам краще взаємодіяти в боротьбі проти спільного ворога.
“Команда українських інженерів детально проаналізувала переваги та недоліки багатонаціональних навчань НАТО CWIX, на яких перевіряють як ІТ-системи союзників будуть взаємодіяти в бойових умовах. Сформували показники ефективності, додатково розробили рекомендації для покращення результативності CWIX та запропонували рішення, щоб швидко виявляти прогалини, які заважають успіху навчань, та усунення їх”, – зазначив очільник Львівщини.
Також він поінформував, що попереду у команди SoftServe презентація рішень на Spring 2023 TIDE Sprint у Норвегії, а напрацювання українських інженерів у майбутньому можуть протестувати під час навчань CWIX.
“Пишаємося нашими фахівцями зі SoftServe. Дякуємо за потужне представлення України на міжнародному рівні. Дякуємо за лідерство та всебічну допомогу, яку ви у співпраці зі Львівською ОВА від початку повномасштабної війни надаєте нашим воїнам, вимушеним переселенцям та жителям Львівщини”, – резюмував Максим Козицький.
Нагадаємо, за період війни Благодійний фонд SoftServe «Відкриті очі» доставив в Україну три сотні тонн гумдопомоги, понад 15 тисяч одиниць персонального захисту та майже 6 тисяч одиниць комп’ютерної техніки для військових та громадських об’єднань – на загальну суму у кілька мільйонів доларів.