Головна Листи Львівській обласній лікарні передали сучасні V.A.C. апарати для вакуумної терапії ран

Львівській обласній лікарні передали сучасні V.A.C. апарати для вакуумної терапії ран

Львівська обласна клінічна лікарня отримала завдяки  Благодійному фонду “КОЛО” V.A.C. апарати.

V.A.C. апарати завдяки створенню від’ємного тиску видаляють з рани ексудат, що містить патогенну мікрофлору та некротизовані тканини, зменшується набряк, рана набагато швидше очищується від бактерій.

«Це сприяє поліпшенню кровотоку і набагато швидшому росту грануляційної тканини, що в підсумку призводить до скорочення процесу загоєння складних ран у 3-4 рази. Перев’язки, зазвичай, достатньо проводити один раз на 3-4 дні, що зменшує навантаження на медперсонал та дозволяє значно скоротити перебування пацієнтів на стаціонарному лікуванні», – каже лікар-хірург Юрій Маркевич.

На сьогодні застосування вакуумної терапії надзвичайно широке. Це, насамперед, складні хронічні рани нижніх кінцівок та тулуба, особливо, у хворих на цукровий діабет, пролежні, інфіковані рани після оперативних втручань, важкодоступні інфекційні процеси в черевній порожнині та грудній клітці.

За словами директора обласної лікарні Михайла Гички, всі отримані V.A.C.- апарати та розхідники до них будуть розподілені між усіма відділеннями хірургічного профілю лікарні.

«Велика подяка нашим благодійникам за цінну допомогу та опіку. За кожною такою доброю справою – якісна медична допомога та врятовані людські життя. За кожним таким вчинком-історія життя людини та копітка, відповідальна і системна праця медиків», – зазначив Михайло Гичка.