Головна Листи Львівський ІТ Кластер спільно з Львівською ОВА передали прикордонникам обладнання на 2,5...

Львівський ІТ Кластер спільно з Львівською ОВА передали прикордонникам обладнання на 2,5 мільйони гривень

Частину обладнання залишать на заході України, решту – передадуть підрозділу, який виконує завдання на Вовчанському напрямку.

Сьогодні, 10 липня, в межах спільного проєкту Львівського IT Кластера та Львівської ОВА «Guardian» передали для 7 прикордонного Карпатського загону комп’ютерне обладнання. Зокрема, близько 300 камер, екран, системи охолодження, мережеве обладнання загальною вартістю понад 2,5 млн грн.

«На запит служби закупили комп’ютерне обладнання, системи відеоспостереження та багато інших речей, які допоможуть охороняти наш кордон вдень і вночі, та виявляти порушників на великих відстанях.

Таку суму зібрали люди, які працюють у понад 300 компаніях-учасницях Кластера. Це вже шоста велика передача в межах цього проєкту.

Загалом, від початку повномасштабного вторгнення poсiї в Україну, спільнота Кластера спрямувала на підсилення наших оборонців понад 126 мільйонів гривень!

Дякую Степану Веселовському, Юрію Огоновському, та всім причетним за те, що ви завжди на контакті й допомагаєте закривати нагальні потреби наших Захисників і Захисниць.

Дякую всім, хто служить у 7 прикордонному Карпатському загоні. Ці люди не лише охороняють кордон на заході нашої держави, багато з них пліч-о-пліч зі всіма Силами оборони та безпеки захищають нашу державу у гарячих точках», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Як розповів полковник ДПСУ Олег Трофіменко, технологічне обладнання необхідне для створення ще одного Центру управління службою. Крім того, частину обладнання передадуть підрозділу швидкого реагування «Шквал», який виконує завдання на Вовчанському напрямку.

«Дякую керівництву ОВА та ІТ Кластеру за допомогу. Плануємо створити ще один Центр управління службою, що дозволить дистанційно контролювати всі відділи та підрозділи прикордонної служби, всі пункти пропуску, які є у Львівській області», – поділився Олег Трофіменко.

Від початку повномасштабного вторгнення спільнота Кластера скерувала на проєкти Перемоги близько 126 млн грн.

Як зазначив СЕО Львівського ІТ Кластера Степан Веселовський, захист кордонів є одним з пріоритетних напрямів, на які спрямовують допомогу.

«З прикордонною службою ми співпрацюємо в частині цифровізації, контролю кордонів, навчання особового складу, підтримуємо усім, що допомагає прикордонникам виконувати військові цілі. Дякую всім компаніям, які долучаються», – додав він.