Головна Листи Львівський «Охматдит» підписав меморандум про співпрацю з «Leap Global Missions»

Львівський «Охматдит» підписав меморандум про співпрацю з «Leap Global Missions»

Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит» підписав меморандум про співпрацю та партнерство з американською медичною організацією «Leap Global Missions».

Підписи під документом поставили керівник «Охматдиту» Дмитро Квіт та провідний краніо-фаціальний хірург Крейг Хобар.

«Це означає, що у майбутньому буде ще більше унікальних реконструктивних операцій для маленьких українців, історій одужання та щасливіших родин. А також більше можливостей для наших медиків надавати сучасну високоспеціалізовану допомогу у Львові.

Ми йшли до цього цілий рік. Із візиту двох фахівців співпраця переросла в повномасштабну кампанію із залученням лікарів різних спеціальностей. Ми вже прооперували десятки пацієнтів та проконсультували сотні дітей. Ми маємо величезні плани та амбіції на майбутнє», – сказала щелепно-лицева хірургиня Христина Погранична.

«Це чудова співпраця. Ми почуваємося щасливими бути командою і партнерами з прекрасною лікарнею і чудовими хірургами. Ми хочемо робити все якнайкраще для дітей», – розповів засновник і медичний директор організації «LEAP Global Missions» Крейг Хобар.

LEAP був запланований як єдина місійна поїздка в 1991 році, з часом вона переросла в організацію, яка більше 30 років надає безкоштовну допомогу людям, які потребували реконструктивної хірургії. Це майже 10 тисяч пацієнтів у більш, ніж 20 країнах світу.

«Охматдит» єдиний в Україні медичний заклад, який має меморандум з «Leap Global Missions».