Головна Листи Медичні установи Львівщини продовжують надавати мешканцям області усю необхідну допомогу

Медичні установи Львівщини продовжують надавати мешканцям області усю необхідну допомогу

В умовах воєнного часу бюджетні заклади області продовжують працювати. Вже майже як тиждень частково відновили роботу заклади освіти, запрацювали позашкілля та спортивні гуртки, медичні установи продовжують надавати мешканцям Львівщини медичну допомогу.

Як розповів заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко, заклади медицини працюють на сьогодні в штатному режимі, хоча навантаження більше ніж завжди.

«Є сотні звернень…Працюють і обласні заклади, і заклади на місцях. В нас працюють також два модульні військові госпіталі – в «Кінг Кросі» і в Яворівському районі під кордоном. Відповідно надається вся потрібна допомога. Ліків вистачає. На сьогодні не можемо говорити що є якісь проблеми, дефіцит чогось. Дуже дякуємо волонтерам і дякуємо всім, хто працює з гуманітарними штабами.

Хочу акцентувати увагу, що в частині бюджету, який виділений на медицину, кошти відповідно від державного бюджету, Національної служби здоров’я поступають, в нас виплачені всі аванси (працівникам бюджетних установ – ред.) і буде виплачена заробітна плата. Проблем з виплатами захищених статей немає і поки що такі не прогнозуються», – розповів Іван Собко.

Фото Львівської ОВА: польовий ізраїльський госпіталь у Яворівському районі