Головна Листи У Львові для медиків відбулася нарада по підготовці до укладення договору з Національною...

У Львові для медиків відбулася нарада по підготовці до укладення договору з Національною службою здоров’я

Сьогодні, 5 лютого, у Львові відбулася нарада з питань підготовки до укладення договору з Національною службою здоров’я України в рамках впровадження програми медичних гарантій з 1 квітня 2020 року.

«Справа, яка зібрала нас сьогодні, – є вкрай важливою. Важливість сьогоднішнього заходу полягає в тому, щоб комунікація була не тільки між місцевою владою в особі департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, Львівської обласної ради і комунальними закладами, а між Національною службою здоров’я України, Міністерством охорони здоров’я і медичною спільнотою. Необхідно, щоб відбувся максимальний обмін інформацією про те, що має запрацювати з 1 квітня 2020 року. Бажаю плідної роботи!», –  сказав у вступному слові голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Варто зауважити, що присутнім представникам органів місцевого самоврядування та керівникам закладів охорони здоров’я, які надають спеціалізовану медичну допомогу, розповіли про реєстрацію закладів в електронній системі охороні здоров’я, фінансові плани та співпрацю з органами місцевого самоврядування.

Крім того, під час обговорення директор Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ Мар’яна Возниця презентувала новий підхід до фінансування системи охорони здоров’я та роль НСЗУ в трансформації системи.

Детально про підготовку до укладення договору з Національною службою здоров’я України – тут.