Головна Листи Мешканці Бущини скаржаться на брудні матраци у дитячому відділенні Буської лікарні. Фото

Мешканці Бущини скаржаться на брудні матраци у дитячому відділенні Буської лікарні. Фото

Про проблеми у дитячому відділенні Буської ЦРЛ ми вже інформували читачів неодноразово. Сьогоднішні умови лікування не відповідають санітарним вимогам і міжнародним стандартам та можуть розцінюватися як нелюдське поводження із пацієнтами. Брудні матраци, відсутність нічного чергування дитячого лікаря, платні процедури, які мають бути безкоштовними, поламані меблі та халатність медперсоналу – це не весь перелік реалій перебування на стаціонарі у Буській ЦРЛ. 

«Дитина мала високу температуру, тому нас «швидкою» серед ночі завезли в лікарню і поклали в окрему палату. Я була шокована її станом. Стіни, певно, ще з радянських часів не бачили побілки. З вікон дує. Матраци – брудні і смердючі, а пружина на каркасі ліжка така, що коли лягти, то можна провалитись. Ще й серед ночі жодного чергуючого дитячого лікаря. Нам сказали чекати лікарку з 9 ранку. А що до тої години робити малій дитині з високою температурою? Так і вмерти може! А хто відповість за смерть?», – поскаржилась нам місцева мешканка.

У палатах відділення всі поламані крани умивальників, а із світильників на стіні виглядають дроти, карнизи на стелі висять на волосині, що можуть в будь-яку мить впасти на голову.

Ще раніше керівництво Буської центральної районної лікарні підтвердило, що проблеми існують, але жодного реагування на вирішення цих проблем не має.

Прикро, що про ці проблеми добре знає керівник району – голова РДА Петро Мороз, але віз й нині там. Керівник району зараз переймається виборами, ніж проблемами людей.