Головна Листи Молодь Львівщини взяла участь у семінарі національно-патріотичного виховання «Місцями сили»

Молодь Львівщини взяла участь у семінарі національно-патріотичного виховання «Місцями сили»

З 23 по 25 серпня в селі Тухля Сколівського району Львівської області відбувся семінар з національно-патріотичного виховання «Місцями слави».

Щороку Львівська обласна організація Спілка Української Молоді в Україні організовує проекти до Дня Незалежності України.

Особливим є те, що в цей час відзначає свою річницю створення Спілка Незалежної Української Молоді. Молоді хлопці і дівчата ще в 1980-х роках прагнули Незалежності України і зараз передають свій досвід боротьби за свою свободу молодому поколінню.

В межах програми семінару відбулось практичне відпрацювання орієнтації на місцевості, квест із завданнями по історії, а також святкова Літургія до Дня Незалежності України. Зазначимо, що приємним подарунком для учасників проекту стала зустріч з засновниками СНУМ.

«Свою історію потрібно знати, цінувати і поширювати, розуміти причинно-наслідкові зв’язки подій, щоб не повторювати помилок в майбутньому. Національно-патріотичне виховання формує у молодді почуття любові до своєї історії, культури і мови», – зазначили організатори.

Нагадаємо, що організатори заходу: департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації та Львівська обласна організація Спілка Українськоі Молоді в України.