Головна Листи На Бущині прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу отримають телевізори

На Бущині прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу отримають телевізори

Такий подарунок отримають в рамках співпраці служби у справах дітей Львівської ОДА та від благодійного фонду «Дитячі стежинки». Буський район отримав 8 телевізорів, іграшки та солодощі для родин, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавленні батьківського піклування.

Про це Буський медіа портал перший заступник голови Буської райдержадміністрації Богдан Гринишин.

«Сьогодні телевізори, іграшки та солодощі отримала Буська РДА для передачі опікунам, піклувальникам, прийомним батькам та батькам-вихователям, в сім’ях яких зростає 3 та більше дітей. Загалом Бущина отримала 8 телевізорів: 3 – для дитячих будинків сімейного типу, 3 – для прийомних батьків та батьків-вихователів, в сім’ях яких зростає 3 та більше дітей та 2 – для прийомних сімей, в яких виховуються та проживають діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування», – розповів Богдан Гринишин.

На Бущині прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу отримають телевізориЗа словами начальника служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимира Лиса, окрім цього, Буський район отримав 200 конфіскованих іграшок з Одеської митниці. Комісія обласної адміністрації передала в район іграшки дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу або є під опікою; які мають статус члена сім’ї загиблого в АТО та ООС; дітям внутрішньо переміщених осіб.

Найближчими днями Буська райдержадміністрація підготує всі відповідні документи та передасть телевізори і іграшки зазначеним категоріям осіб.