Головна Листи На Львівщині чоловік травмувався через вибух газового балона: рятувальники нагадують правила поведінки

На Львівщині чоловік травмувався через вибух газового балона: рятувальники нагадують правила поведінки

За останню добу вогнеборці Львівщини здійснили 11 виїздів на ліквідацію пожеж.

Пожежна небезпека виникає через загрозу виникнення та поширення вогню, яка може призвести до матеріальних збитків та втрати людських життів. Її спричиняють недбале поводження з вогнем, коротке замикання електромереж, використання електричних приладів безпосередньо поруч із легкозаймистими матеріалами, неправильне користування приладами, котрі можуть призвести до займання.

Як поінформували у Головному управлінні ДСНС у Львівській області через вибух газового балона у Рава-Руській травмувався чоловік. Потерпілий отримав опіки рук та ніг ІІ- IІІ ступеня. Його госпіталізували в лікарню Святого Луки м. Львова.

Рятувальники наголошують, щоб уникнути нещасних випадків, необхідно дотримуватись наступних правил користування балонами та газовими приладами:

• Не зберігайте наповнені газом балони в житлових приміщеннях, санвузлах, коридорах, на балконах, у гаражах, а також поблизу опалювальних приладів.
• Не користуйтесь несправною газобалонною установкою, не ремонтуйте її самостійно.
• Обмінюйте балони тільки в спеціальних пунктах газового господарства.
• Вимагайте на пункті обміну перевірки вентиля на герметичність і маси газу в балоні. Не ремонтуйте вентиль балона самі.
• Не допускайте нагрівання балона.
• При витіканні газу перекрийте вентиль балона і винесіть його на вулицю.

Зазначимо, що за останню добу вогнеборці Львівщини здійснили 11 виїздів на ліквідацію пожеж. Надзвичайники врятували 11 будівель та 2 автомобілі.