Головна Листи На Львівщині для прийомних дітей та ВПО організували святковий захід з виставою...

На Львівщині для прийомних дітей та ВПО організували святковий захід з виставою та частунками

Близько 60 дітей взяли участь у заході «Діти для дітей».

Служба у справах дітей Львівської ОВА спільно з КЗ «Центром культури, дозвілля і спорту» та Службою у справах дітей Заболотцівської сільської ради організували свято «Діти для дітей». Захід мав на меті організувати дозвілля для наймолодших та допомогти їм соціалізувати у новому середовищі.

Учасниками дійства стали близько 60 дітей, з-поміж яких внутрішньо переміщені діти з Донецької області. Вони переглянули мультфільми, подивились лялькову виставу та самі змогли стати маленькими акторами.

Крім того, батьки, опікуни, піклувальники та прийомні батьки, мали змогу поспілкуватися та обговорити питання, які стосуються соціалізації дітей.

Усі діти та актори отримали солодкі подарунки від Служби у справах дітей Львівської ОВА та ГО «Інтернаціональний симфонічний оркестр «ІНСО-Львів».

Нагадаємо, від початку повномасштабної війни за ініціативи Служби у справах дітей ЛОВА схожі заходи на теренах області відбуваються регулярно. Наприклад, влітку стартував новий проєкт спільно з управлінням туризму та курортів «Літо без тривог». Тоді діти-сироти, позбавлені батьківського піклування та діти-ВПО мали змогу відвідати парки розваг, стати учасниками агротерапії, вирушити у сплав річкою Дністер та зійти у гори. Акція охопила пів тисячі дітей.