Головна Листи На Львівщині піротехніки ДСНС вилучили та знищили 7 вибухонебезпечних предметів часів ІІ...

На Львівщині піротехніки ДСНС вилучили та знищили 7 вибухонебезпечних предметів часів ІІ Світової війни

3 листопада о 10:30 піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено встановленим порядком ручну гранату Ф-1 та 2 одиниці підривника Т-2 часів ІІ Світової війни, які було виявлено в м. Броди на вул. Весела, 9 під час копання траншеї під фундамент багатоквартирного житлового будинку.

Цього ж дня о 17:00 піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено встановленим порядком ручну гранату РПГ-43 часів ІІ Світової війни, яку було виявлено в м. Сокаль на вул. Тартаківська, б/н під час проведення земляних робіт на території кладовища.

О 17:30 піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено встановленим порядком 152 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни, який виявлено в м. Львові на вул. Замарстинівській, б/н під час збирання грибів у лісі.

Також 3 листопада в сел. Брюховичі Львівської міської ради в лісовому масиві здійснено планове очищення території піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено встановленим порядком 2 одиниці 76 мм артилерійських снарядів часів ІІ Світової війни.

Головне управління ДСНС України у Львівській області звертається з проханням дотримуватись правил безпеки у разі виявлення вибухонебезпечної знахідки.

Не наражайте себе на небезпеку: ні в якому разі не торкайтесь небезпечного предмету, не переносьте та не розбирайте його, не кидайте у багаття – це дуже небезпечно! Негайно повідомте про небезпечну знахідку за номером «101» або «102»!