Головна Листи На Львівщині планують створити кластер Товариства Червоний Хрест

На Львівщині планують створити кластер Товариства Червоний Хрест

Кластер, через який координуватиметься діяльність Товариства Червоний Хрест у Західних областях планують створити на Львівщині. Про це повідомив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод. Для створення хабу організація вже придбала відповідне приміщення.

Нагадаємо, сьогодні представники Товариства Червоний Хрест України привезли понад 10 тонн гуманітарної допомоги комунальному закладу Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр». Це медичні товари, сучасні лікарняні ліжка, та медичне обладнання.

«Товариство Червоного Хреста України разом з партнерами по руху докладає максимум зусиль для полегшення гуманітарної ситуації в Україні. Ми знаємо наскільки важлива сьогодні підтримка української медицини і робимо все залежне від нас в цьому напрямі: передаємо обладнання та гуманітарну допомогу лікарням, підтримуємо роботи мобільних медичних бригад, впроваджуємо програми психологічної реабілітації населення, відбудовуємо лікарні, надаємо медичним закладам генератори», – зазначив президент Товариства Червоного Хреста України Микола Поліщук.