Головна Листи На Львівщині продовжують працювати над інклюзивністю та доступністю об’єктів комунальної власності

На Львівщині продовжують працювати над інклюзивністю та доступністю об’єктів комунальної власності

 Львівської обласної ради підтримав ініціативу свого колеги-депутата, представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Львівській області Тараса Подвірного щодо забезпечення доступності об’єктів та майна спільної власності Львівської обласної ради. Реалізовувати проєкти планують за бюджетні кошти і за фінансовий ресурс міжнародних донорів.

«Мета ухвалення рішення – створення умов для забезпечення інклюзивності та доступності для всіх громадян, зокрема осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення в Львівській області. Це передбачає відкритість та безбар’єрність до об’єктів та майна спільної власності Львівської обласної ради.

Відповідно до рішення буде створено спеціальну робочу групу, яка включатиме депутатів обласної ради, представників Львівської ОВА та Львівської міської ради та експертів з громадського сектору для розробки та впровадження необхідних змін у структурі та інфраструктурі об’єктів та майна.

Робоча група напрацює пропозиції та рекомендації щодо забезпечення доступності до 31 травня 2024 року.

Реалізація проєкту сприятиме виконанню національних та міжнародних зобов’язань щодо прав людини та інклюзивного розвитку, а також відповідатиме принципам соціальної справедливості та рівноправ’я, які закріплені в Конституції України», – пояснив Тарас Подвірний.

Рішенням передбачено здійснити необхідні заходи для забезпечення доступності та інклюзивності об’єктів та майна до 31 грудня 2024 року.

Раніше цю ініціативу підтримала комісія з питань соціального захисту, прав дітей, людини та учасників бойових дій.