Головна Листи На Львівщині стартував конкурс на здобуття обласної премії для науковців

На Львівщині стартував конкурс на здобуття обласної премії для науковців

Стартував прийом документів для участі в конкурсі на здобуття обласної премії для працівників наукових установ і закладів вищої освіти Львівської області у 2023 році.

Метою конкурсу є створення умов для подальшого розвитку науки в регіоні, підвищення її ролі в соціально-економічних процесах.

Учасниками конкурсу можуть бути наукові та науково-педагогічні працівники, докторанти, аспіранти (ад’юнкти), стажисти-дослідники та інженерно-технічні працівники наукових установ і закладів вищої освіти Львівщини, які проводять наукові дослідження, мають опубліковані наукові праці в авторитетних наукових виданнях та високий рівень цитованості (у базах даних Scopus та Google Scholar).

Кандидатури для участі у конкурсі висувають:
1) вчені (науково-технічні) ради наукових установ та закладів вищої освіти Львівщини за місцем основної роботи (навчання) цих осіб;
2) учасники конкурсу шляхом самовисування;
3) Експертна рада з питань Стратегії розвитку освіти Львівщини при департаменті освіти і науки Львівської облдержадміністрації на основі моніторингу науково-метричних показників науковців Львівщини за попередні три роки.

Документи для участі у конкурсі подаються особисто або через засоби поштового, електронного зв’язку на адресу департаменту освіти і науки облдержадміністрації (каб. 20, вул. Просвіти, 4а, м. Львів, 79000, donloda@ukr.net, контактний телефон: (096) 3974154) з позначкою «Обласна премія для працівників наукових установ і закладів вищої освіти Львівської області у 2023 році».

Термін подачі документів – з 1 березня до 30 квітня 2023 року.

Нагородження переможців конкурсу преміями та дипломами лауреатів відбудеться 20 травня 2023 року, у День науки в Україні. Цьогоріч загальний грошовий фонд обласної премії становить 3 мільйони гривень.

«ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОБЛАСНУ ПРЕМІЮ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ НАУКОВИХ УСТАНОВ І ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2023 РОЦІ

СКЛАД КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ