Головна Листи На Львівщині створили прийомну сім’ю, яка взяла на виховання трьох дітей

На Львівщині створили прийомну сім’ю, яка взяла на виховання трьох дітей

Усі троє дітей є рідними між собою.

У Радехівській територіальній громаді Червоноградського району створено прийомну сім’ю, у яку влаштували на виховання та спільне проживання трьох дітей, позбавлених батьківського піклування, які є рідними між собою.

Зазначимо, що цьогоріч на Львівщині створили вже 9 прийомних сімей, у 2022 році загалом – 8.

Прийомна сім’я – це сім’я, яка добровільно взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

«Всього у Львівській області функціонує 44 дитячі будинки сімейного типу та 79 прийомних сімей, в яких виховується 447 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Держава забезпечує пріоритет сімейного виховання та створює умови для їх розвитку, надаючи сім’ям, які приймають на виховання  дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, матеріальну та соціальну підтримку», – зазначив начальник Служби у справах дітей Львівської ОВА Володимир Лис.

Раніше Володимир Лис повідомляв, що станом на початок серпня цього року на Львівщині проживало 2214 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. З них 2116 дітей перебувають у сімейних формах опіки – це понад 94%.