Головна Листи На Львівщині відновили автобусне сполучення Броди – Жарків

На Львівщині відновили автобусне сполучення Броди – Жарків

Автобуси не курсували цим маршрутом понад 2 роки.

З метою покращення транспортного забезпечення мешканців сіл Жарків, Пеняки, Літовище, Чепелі та Голубиця Золочівського району, управління транспорту та зв’язку Львівської ОВА відкрило новий автобусний маршрут загального користування № 952 Львів АС-2 – Броди АС – Жарків.

Для цього управління уклало тимчасовий договір з перевізником ФОП Дунайський Володимир Романович на обслуговування зазначеного автобусного маршрут до 9 серпня 2023 року.

Зазначимо, що автобусний маршрут сполученням Броди – Жарків не курсував понад 2 роки. Відтак Управлінням прийнято рішення щодо його реорганізації шляхом відкриття нового маршруту сполученням Львів – Броди – Жарків.

Пункт 55 порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, який затвердили постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, визначає, що організатор пасажирських перевезень має право укласти договір з автомобільним перевізником один раз на строк до трьох місяців, а після цього виставити об’єкт на конкурс.

З графіком руху автобуса можете ознайомитись за посиланням.