Головна Листи На Львівщині з’явиться університетська лікарня: деталі

На Львівщині з’явиться університетська лікарня: деталі

МОЗ напрацьовує механізми щодо передачі Львівської клінічної лікарні на залізничному транспорті під управління Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. На базі медзакладу планують створити університетську лікарню.

Лікарня стане не лише клінічною базою для підготовки студентів, інтернів, курсантів, а й надаватиме високоспеціалізовану медичну допомогу та матиме змогу отримувати додаткове фінансування шляхом підписання договору з Національною службою здоров’я України.

«Створення потужних університетських лікарень є вимогою часу. Сьогодні ми детально вивчаємо формати, за якими лікарня Львівської залізниці може стати базою для створення університетської лікарні під управлінням Львівського медуніверситету. Однак йдеться не лише про передачу майнового комплексу. Для нас надважливо зберегти та підсилити кадровий потенціал, який наразі наявний у лікарні. В майбутньому ми бачимо цей заклад потужною клінічною базою, де кожен студент, інтерн та медик зможе вдосконалювати свої професійні навички й робити процес лікування якомога ефективнішим для пацієнтів, — зазначив Віктор Ляшко під час наради з керівництвом лікарні, членами правління Укрзалізниці та керівництвом департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

За словами міністра охорони здоров’я, наразі лікарня потребує певної модернізації та посилення матеріально-технічної бази.

2023 рік для Львівської клінічної лікарні на залізничному транспорті стане перехідним. За цей час медичний заклад має удосконалити всі процеси та налагодити роботу з Електронною системою охорони здоров’я.

Очікується, що вже з 2024 року університетська лікарня при Львівському медуніверситеті імені Данила Галицького зможе укладати контракти з Національною службою здоров’я. Попередньо лікарня розраховує на 17 пакетів за Програмою медичних гарантій.