Головна Листи На Львівщині запустили ще одну сортувальну лінію

На Львівщині запустили ще одну сортувальну лінію

Її продуктивність становить 50 тис. тонн/рік.

Сьогодні, 11 червня, у Новояворівську запустили ще одну сортувальну лінію. Лінію сортування відходів МСЛ 1-50 закупили за кошти резервного фонду Державного бюджету України.

Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОВА передав її у комунальну власність Новояворівській міській раді.

Продуктивність сортувальної лінії становить 50 тис. тонн/рік.

Нагадаємо, що у Львівській області працює 5 ліній для сортування відходів, які змонтовані на полігонах ТПВ м.Самбір, м.Червоноград, м.Золочів, і 2 лінії в м.Стрий.

«Львівська ОВА спільно з органами місцевого самоврядування впроваджує заходи спрямовані на розв’язання проблем сфери управління відходами. Зокрема: підвищення якості надання послуг з централізованого збору та вивезення ТПВ, збільшення частки роздільного збору, для екологічно безпечної та економічно ефективної комплексної системи управління відходами в Львівській області, яка базуватиметься на європейських підходах управління», – зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОВА Богдан Кейван.