Головна Листи В області планують створити Центр соціальної підтримки дітей та сімей

В області планують створити Центр соціальної підтримки дітей та сімей

В області планують створити комунальний заклад Львівської обласної ради «Центр соціальної підтримки дітей та сімей». Він надаватиме широкий спектр соціальних послуг, зокрема раннього втручання, допомоги матерям з дітьми, реабілітації.

Відповідне рішення сьогодні, 25 червня, ухвалила комісія з питань комунального майна облради.

Як повідомив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод, Центр соціальної підтримки дітей та сімей планують створити, реорганізувавши в межах ДІ-реформи Притулок для дітей служби у справах дітей облдержадміністрації.

«Партнерами у створенні дитячого закладу області з широким спектром надання послуг має намір стати наш постійний партнер – благодійний фонд «Рідні».

Створення окремого комунального закладу – логічний крок у продовженні реформи інтернатів, яка триває в країні і в якій наша область – серед лідерів.

Поява Центру дасть можливість для розвитку напряму піклування про дітей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.

Наразі Притулок для дітей фінансує держава на 6,4 млн грн. Важливо, що левову частку фінансування нового Центру також готовий брати на себе державний бюджет. Тобто про збільшення видатків з обласної скарбнички наразі не йдеться.

На Львівщині має бути Центр соціальної підтримки дітей та сімей», – наголосив Юрій Холод.

Додамо, що Центр соціальної підтримки дітей та сімей дбатиме про дотримання прав дітей на виховання в сім’ї або умовах, наближених до сімейних; прав сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах та осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на захист і допомогу з боку держави; запобігання соціальному сирітству; сприяння розвитку і зміцненню сім’ї, покращенню соціального благополуччя дітей та сімей з дітьми.

Центр соціальної підтримки дітей та сімей планують розташувати за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 274. У ньому можна буде розмістити до 200 осіб.

Рішення про створення Центру соціальної підтримки дітей та сімей має ухвалити обласна рада.