Головна Листи На Львівщині стабілізується ситуація з COVID-19

На Львівщині стабілізується ситуація з COVID-19

Як зазначив керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис,  ситуація з захворювання на COVID-19 протягом останніх днів стабілізувалася, проте й надалі відзначають чималий рівень захворюваності.

«Говорити про те, що в нас йде захворюваність на спад за деякими показниками можна, проте хочу наголосити, що зменшення захворюваності йде досить повільно», – зазначив Орест Чемерис.

Він також додав, що для лікування пацієнтів на захворювання з COVID-19 виділили 5166 ліжок. Завантаженість ліжкомісць на сьогодні становить 56,64%.

Станом на сьогоднішній ранок 2926 пацієнтів знаходяться в лікарнях визначених для лікування з коронавірусною хворобою. Понад 220 перебувають в реанімаційних відділеннях, ще 98 – на апаратах штучної вентиляції легень (ШВЛ).

Як розповів завідувач ковідного відділення Львівської обласної клінічної лікарні Омелян Синенький, у Львівській обласній клінічній лікарні знаходяться 63 пацієнти, які хворіють на коронавірусну хворобу, з них 4 в реанімаційному відділенні, з яких 3-є на вентиляції ШВЛ.

«Зараз надважливо дотримуватись всіх норм карантину, щоб втримати ситуацію, яка є на сьогоднішній день із тенденцією до зниження», – зазначив Омелян Синенький.

Додамо, що на сьогодні першою дозою провакцинували понад 838 тис. осіб, більше 583 тис. завершили повний курс вакцинації.

Нагадаємо, за дорученням Офісу Президента та голови Львівської ОДА на Львівщині працює гаряча лінія за номером 112, де кожна особа може зателефонувати та уточнити всю необхідну інформацію стосовно вакцинації: локації та графіку пунктів вакцинації, а також наявність певної вакцини.

На Львівщині стабілізується ситуація з COVID-19