Головна Листи На замітку рестораторам: поради для вдалого придбання столів для кафе

На замітку рестораторам: поради для вдалого придбання столів для кафе

Відпочиваючи з друзями, людина приходить в кафе, щоб розслабитися – випити кави чи з'їсти піцу. Приємно посидіти в приміщенні з цікавим, не напружуйтеся дизайном. Людина вибирає затишок і комфорт, за своїм смаком – комусь подобаються стіни, оформлені в стилі мінімалізму. А хтось любить багаті прикраси, ліпнину на стелях. Загалом, дизайн піцерії або ресторанчика – особиста справа його власника, а смак людей, що заходять посидіти за столиком – різниться, тому кожен дизайн інтер'єру знайде свого шанувальника.

Що стосується столиків в кафетерії – тут, мабуть, можна підібрати загальні рекомендації, які стануть у пригоді кожному, хто збирається відкривати своє місце громадського харчування.

Як краще вибирати зручні столи для кафе.

Іноді, приходячи в кафе, доводиться тільки дивуватися – а чи пробував той, хто вибирав столи для кафе сам влаштовуватися за ними з комфортом ? Чого тільки не побачиш, серед обстановки піцерії або ресторанчика, коли господар женеться за модними віяннями стилю та моди в інтер'єрі: стільниця, що стоїть не на ніжках, а на кубі. Куди дівати ноги в такій обстановці – не ясно. Бувають занадто низькі столики, за якими комфортно розташуватися можуть хіба що першокласники.

Креативно створені столи для кафе здатні здивувати і надихнути. А чи зручно за ними сидіти ? Важливо розуміти – вибираючи стіл для свого закладу, насамперед, стоїть за ним посидіти. Спробувати влаштуватися з комфортом – не впираються Чи коліна про стільницю ? Потрібно враховувати, що багато дівчат, затишно влаштовуючись в стільці або кріслі, закидають ногу на ногу – і в такому випадку стільниця занадто низького столу може травмувати ногу.

Якщо кафетерій замислюється як місце відпочинку з дітьми – варто приділити увагу такому моменту, як – кути стільниць і якість матеріалів, з яких вони зроблені. Діти люблять бігати. Коли діти бігають, вони не завжди здатні вчасно зупинитися. Занадто багато столів з ​​гострими кутами – це небезпека для маленьких дітей. Тому, столи для кафе мають кути, краще не розташовувати в центрі приміщення. Приділити це місце круглим, або таким, чиї кути пом'якшені і закруглені.

Принцип вибору цих меблів, повинен відповідати таким критеріям : зручність, безпека, краса, практичність. Щоб зрозуміти, чи зручний стіл – можна за ним посидіти, облокотиться. Перевірити його на стійкість. Наприклад, стільниця на одній нозі – це красиво, проте не дуже безпечно. Спершись на неї підпилий клієнт і впаде. Та й офіціант, що не акуратно поставив графин із соком на край стільниці, ризикує перекинути напій.

У виборі такого роду меблів для бістро, достатньо підводних каменів. Грамотний власник –  далекоглядний чоловік, який прораховує варіанти . Він повинен враховувати безліч «якщо». Коли клієнт, прийшовши в кафе, сівши за столик, приємно і зручно проведе час – він сюди обов'язково повернеться ще не раз. Вибір цього виду меблів для кафе – стійкий цеглину у фундамент, на основі якого буде відкрито нове комфортно місце громадського харчування.