Головна Листи Начальник Львівської ОВА вручив державну нагороду працівниці львівської залізниці

Начальник Львівської ОВА вручив державну нагороду працівниці львівської залізниці

Сьогодні, 4 липня, розпочала свою роботу ХVІІІ чергова сесія Львівської обласної ради.

Під час сесії начальник Львівської ОВА Максим Козицький вручив Орден «За заслуги III ступеня» Наталії Свирид – черговій по вокзалу структурного підрозділу «Станція Львів» регіональної філії «Львівська залізниця».

Відповідний Указ про державну нагороду підписав Президент України Володимир Зеленський.  Згідно з документом, орден вручили за значні заслуги у зміцненні української державності, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, сумлінне та бездоганне виконання професійного обов’язку.

Наталія Свирид понад 40 років працює на львівському вокзалі. Початок повномасштабної війни застав жінку на роботі.

«Іноді найбільший героїзм та мужність – у хаосі зосередитися на тому, що ти вмієш робити найкраще і просто робити це. Того дня о 5 ранку пані Наталі подзвонив син-прикордонник зі словами: «Мамо, війна». Вже о 8-ій почали масово прибувати перелякані люди. Наступна її зміна тривала 48 годин. Допомагала уся команда – працівники вокзалу, волонтери, тероборона та правоохоронці. Дякуємо за працю і нехай якнайшвидше збудеться ваша мрія – зустріти перший мирний потяг», – наголосив очільник Львівщини.

Отож, у порядку денному сесії понад 30 питань. Депутати планують заслухати звіти керівників 8 обласних комунальних лікарень та затвердити новообраних на конкурсі керівників психоневрологічних соціальних закладів.

Також під час сесії заслухають інформацію від ДСНС та представників місцевого самоврядування щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка склалася у Східницькій та Сколівській громадах через паводок.