Головна Листи Обласна рада посилює комунікацію з сімейними лікарями Львівщини

Обласна рада посилює комунікацію з сімейними лікарями Львівщини

Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак та члени комісії з питань охорони здоров’я та материнства налагоджують регулярну комунікацію з сімейними лікарями області для підсилення реагування влади на боротьбу з пандемією.

«Ініціюємо регулярні онлайн-мости з сімейними лікарями в районах, щоб краще розуміти ситуацію з ковідом на територіях, почути думки сімейних лікарів, дізнатися, що для них є необхідним сьогодні», – наголосила Ірина Гримак під час зум-наради з головами територіальних громад та очільникам районних рад.

Голова обласної ради зазначила, що епідемічна ситуація із захворюванням на коронавірус в області складна, тому необхідно зосередитися на вакцинації мешканців, на превентивній роботі та інформуванні людей про необхідність дотримуватися карантинних обмежень.

«Йдеться, у першу чергу, про сільське населення. Саме у селах – найгірші темпи вакцинації і відсутність належних обстежень на ковід», – підкреслила Ірина Гримак.

Голова комісії з питань охорони здоров’я та материнства Анна Ярмола повідомила, що кількість госпіталізованих хворих на COVID-19 в області наближається до критичної точки.

«Уже 5 медичних ковідних лікарень заповнені пацієнтами на 100% і більше. Велике хвилювання викликає кількість госпіталізованих дітей – 44 дитини у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ».

Анна Ярмола вважає, що в такій ситуації завдання облради оперативно допомогти населеним пунктам, сімейним лікарям в районах області.

«Необхідно допомогти населеним пунктам, які не справляються з ритмічною вакцинацією населення, оскільки бракує медпрацівників. Треба збільшувати кількість ліжок для хворих на коронавірус, перепрофільовувати у ковідні лікарні, які зараз є в резерві», – підсумувала Анна Ярмола.