Головна Листи Очільник Львівщини вручив подяку підприємству «Галичфарм» до Дня фармацевта

Очільник Львівщини вручив подяку підприємству «Галичфарм» до Дня фармацевта

На підприємстві працює понад 1000 людей.

Сьогодні, 16 вересня, начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький нагородив Акціонерне товариство «Галичфарм», яке є одним з найбільших фармацевтичних підприємств в Україні, подякою за багаторічну сумлінну працю та значний внесок у розвиток підприємницького середовища у Львівській області.

Подяку директору підприємства Олександру Блонському вручили до Дня фармацевта, який в Україні відзначатимуть завтра, 17 вересня.

На заводі виробляють приблизно 100 найменувань лікарських засобів за європейськими стандартами належної виробничої практики, частина з яких є життєво важливими для певних категорій пацієнтів.

Максим Козицький подякував працівникам підприємства «Галичфарм» за роботу. Зараз на підприємстві налічують понад 1000 робітників, які працюють у декілька робочих змін, завдяки цьому завод функціонує цілодобово.

Довідка:

«Галичфарм» – фармацевтичне підприємство, розташоване у Львові. Модернізовані виробничі потужності «Галичфарм» у 2018 році пройшли сертифікацію Всесвітньої організації охорони здоров’я ООН.

Компанія виготовляє препарати першої медичної допомоги та засоби антибактеріальної групи. Також, від початку повномасштабного вторгнення, займається частиною виробництва стратегічних продуктів, неврологічних, кардіологічних препаратів, спазмолітиків та неорелаксантів.