Головна Листи Перший ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2023 відбудеться у Львові

Перший ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2023 відбудеться у Львові

23 квітня у Львові відбудеться перший Ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2023.

У ньому братимуть участь 40 учнівських міні компаній з 36 професійно-технічних закладів та профільних коледжів Львівської та Чернівецької області, які восени минулого року долучилися до програми «Компанія» від ГО «Junior Achievement Ukraine».

Придбати продукцію учнівських міні компаній можна безпосередньо у її виробників – учнів закладів профтехосвіти та профільних коледжів Львівщини та Буковини. На Ярмарку будуть представлені товари і послуги 6 категорій –  готові оригінальні страви та напої, прикраси та аксесуари, сувенірна продукція, корисні товари для дому та побуту, вироби з металу та послуги з хімічного аналізу води.

Відвідувачі Ярмарку, які цікавляться сувенірною продукцією зможуть придбати вишивані брелки, парні блокноти та парні тематичні брелки, екоблокноти з ароматизованими сторінками, карнавальні маски,  брошки, шеврони, чокери, кулони, гіпсові статуетки.

Поціновувачі корисних товарів для дому та побуту знайдуть для себе шопери ручної роботи, в’язані сумочки, міні сумочки з плюшу, декоративні діодні ліхтарики, хендмейд свічки, невеликі дерев’яні вироби, декор для дому з натуральних матеріалів, дерев’яні навчальні пазли.

До речі, ті самі вже легендарні наноліхтарики FireFly, що працюють півроку без підзарядки, покупці зможуть купити безпосередньо у їх розробників – учнів Львівського вищого професійного училища комп’ютерних технологій та будівництва, які в межах програми «Компанія» від «Junior Achievement Ukrainе» створили свою міні-компанію Nanoled.

Також учасники Ярмарки Junior EXPO-2023 підготували для львів’ян та гостей міста 9 авторських майстер-класів. Зокрема, моделювання та дизайн одягу за мотивами мультфільму «Мавка», виготовлення декоративних свічок, розпис гіпсових фігурок, виготовлення еко-сумок,  бісероплетіння, декорування патріотичних блокнотів, створення прикрас-амулетів з натурального каменю, декорування та розпис імбирних пряників та хімічний аналіз води.

Ярмарок працюватиме у неділю, 23 квітня з 11.00 до 17.00 за адресою: Стрийський парк (м.  Львів, вул. Уласа Самчука, 12). Вхід вільний.