Головна Листи Під час карантину соціальні служби Львівщини працюють, щоб найбільш потребуючі мешканці отримали...

Під час карантину соціальні служби Львівщини працюють, щоб найбільш потребуючі мешканці отримали необхідну допомогу

Спеціалісти центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надають соціальні послуги 3790 сім’ям (виховують 6426 дітей), які перебувають у складних життєвих обставинах (залежності, безробіття, хвороба тощо).

В умовах вимушеної самоізоляції внаслідок карантинних заходів існують значні ризики загострення таких проблем, як неналежне виконання батьками своїх обов’язків, вживання алкоголю, наркотичних засобів, домашнє насильство, жорстоке поводження з дітьми тощо. Центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, фахівцями із соціальної роботи ОТГ продовжується консультування, підтримка отримувачів послуг у телефонному режимі, проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед сімей, осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах щодо належного виконання батьківських обов’язків, виявлення ознак захворювання COVID-19, його симптомів, правил індивідуального захисту, алгоритму дій у разі наявності у батьків або дитини ознак захворювання. Ситуація в родинах, які знаходяться під соціальним супроводом щоденно контролюється.

Львівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє, що соціальні служби Львівщини працюють, щоб найбільш потребуючі мешканці отримали необхідну допомогу.

Звертаємо увагу та рекомендуємо, що у разі виникнення складних життєвих обставин, пов’язаних із життєдіяльністю сімей з дітьми під час карантину, для отримання допомоги звертатись в районні/міські/сільські центри соціальних служб для сім, дітей та молоді за місцем проживання.

Під час карантину соціальні служби Львівщини працюють, щоб найбільш потребуючі мешканці отримали необхідну допомогуПід час карантину соціальні служби Львівщини працюють, щоб найбільш потребуючі мешканці отримали необхідну допомогуПід час карантину соціальні служби Львівщини працюють, щоб найбільш потребуючі мешканці отримали необхідну допомогу