Головна Листи Працівники екстреної медичної допомоги отримали відзнаки Львівської обласної ради

Працівники екстреної медичної допомоги отримали відзнаки Львівської обласної ради

З нагоди професійного свята, Дня екстреної медичної допомоги, відзнаки Львівської обласної ради отримали працівники комунального закладу «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Привітав медиків перший заступник голови Львівської обласної ради Євгеній Гірник. Він подякував колективу за працю, порятунок людських життів та готовність допомагати, а також зазначив, що хоч цього року в Україні вперше відзначають День екстреної медичної допомоги, бригади «швидкої» давно довели свій професіоналізм.

«Працівники нашого Львівського  обласного центру екстреної медичної допомоги – герої медичного фронту. Це щоденна, виснажлива робота на єдину мету – порятунок життя. Здоров’я вам, сили та оптимізму продовжувати роботу та наближати нашу Перемогу! Слава Україні», – звернувся Євгеній Гірник та вручив працівникам відзнаки від імені голови обласної ради та депутатського корпусу.

Грамотою Львівської обласної ради нагороджено Оксану Осколкову, старшого лікаря з медицини невідкладних станів оперативно-диспетчерського відділу Комунального некомерційного підприємства «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Подяки голови Львівської обласної ради отримали Наталія Березюк, яка працює старшим лікарем з медицини невідкладних станів оперативно-диспетчерського відділу та старший фельдшер з медицини невідкладних станів підстанції №2 станції екстреної медичної допомоги «Львів», комунального закладу «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».