Головна Листи Представників ТГ Львівщини запрошують долучитися до онлайн-зустрічі з командою Програми ЄС LIFE

Представників ТГ Львівщини запрошують долучитися до онлайн-зустрічі з командою Програми ЄС LIFE

Програма LIFE – це фінансовий інструмент ЄС для захисту довкілля та впровадження кліматичних заходів.

7 та 8 березня команда Програми ЄС LIFE проводитиме онлайн-зустріч , щоб поділитись досвідом провадження та реалізації стратегічних інтегрованих та природних проєктів.

Доступні два напрямки:

  • Довкілля (LIFE 2021 ENV-SIP and SNAPs);
  • Клімат (LIFE 2021  CLIMA-SIPs).

З програмою заходу можна ознайомитися тут. Реєстрація на захід триватиме до 27 лютого за посиланням.

Участь у Програмі LIFE, зважаючи на реалії воєнного часу, обмеженість фінансування природоохоронних заходів за рахунок бюджетних коштів усіх рівнів, є гарною можливістю для реалізації природоохоронних проєктів, спрямованих на вирішення пріоритетних екологічних проблем на рівні області та громад.

«Очікуємо, що активну участь в онлайн-зустрічі та залученні фінансових інструментів ЄС для реалізації природоохоронних заходів візьмуть територіальні громади області, установи природно-заповідного фонду, громадські організації екологічного спрямування, науковці та представники бізнесових структур»,  зазначила т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Оксана Війтик.

Нагадуємо, що Програма LIFE – це фінансовий інструмент ЄС для захисту довкілля та впровадження кліматичних заходів. Кошти на проєкти надаються на умовах співфінансування, на конкурсній основі. На період 2021-2027 років загальний бюджет програми LIFE становить 5,4 мільярда євро, а інформацію про підготовку та оголошення конкурсів Програми ЄС LIFE у 2023 році можливо відстежувати на офіційному сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.