Головна Листи Президент України відзначив роботу Львівського прикордонного загону

Президент України відзначив роботу Львівського прикордонного загону

Володимир Зеленський подякував українським воїнам за міцний захист та мужність у спецопераціях.

Найбільш складний напрямок, де точаться жорсткі бої – Таврійський. Глава держави відзначив морпіхів 35-ї окремої бригади, 79-ї ОДШБ, 130-й окремий розвідувальний батальйон, 68-му окрему єгерську бригаду, 23-тю ОМБр, артилеристів 44-ї бригади.

«Наші прикордонники… Особливо відзначу Луцький та Львівський прикордонні загони. Старший солдат Василь Куцик, Авдіївський напрямок, – дуже ефективний у відбитті штурмів. Дякую! Сержант Вадим Дружина, Сіверський напрямок, – успішно «мінусує» солдатів і техніку ворога», – наголосив Президент України.

За тиждень Сили ППО України здійснили більше сотні групових авіаударів по позиціях і тилах ворога. За сім днів знищили майже три десятки ракет і близько пів сотні ударних дронів.

«Хоч би хто там, у росії, розказував, ніби наші «Петріоти» знищені, усі вони є, усі вони працюють, усі вони збивають російські ракети. І збивають максимально ефективно. Жодного «Петріота» не знищено!», – зауважив Глава держави.

Володимир Зеленський прокоментував візит до України делегації лідерів і представників країн Африки, а потім  візит у державу-терориста.

«Делегація мала змогу побачити, хто насправді зацікавлений у мирі, а хто насправді сам по собі війна. Це було дуже чітко. Усе, про що говорилося в Україні, було про формулу миру: пункт за пунктом, увесь зміст. Усе, про що говорилося в Росії, було про війну, про те, як знищувати життя далі. Очевидна річ: немає альтернативи формулі миру. Добре, що світ усе краще це чує та бачить», – підкреслив Президент.

Цього тижня відбувся «Рамштайн», де основним питанням стало передача в Україну нового оборонного пакету.