Головна Листи Проєкт «Почуй лікаря» шукає волонтерів на Львівщині

Проєкт «Почуй лікаря» шукає волонтерів на Львівщині

20 січня розпочнеться навчання, після чого учасники можуть розпочати просвітницьку діяльність в закладах освіти Львівщини.

У «Почуй лікаря» триває набір волонтерів на зимове навчання. У межах проєкту лікарі, інтерни, студенти-медики проводять для учнів лекції про здоровий спосіб життя та профілактику захворювань.

Уже 20 січня – старт навчання під менторством медичних експертів, після чого учасники можуть розпочати просвітницьку діяльність в закладах освіти Львівщини.

До участі запрошують охочих, хто готовий вже сьогодні підвищувати рівень громадського здоров’я, прокачувати свої комунікативні навички та отримувати практичні знання.

Нагадаємо: За рік лекції у межах проєкту «Почуй лікаря» прослухали понад 10 тисяч школярів

Долучитись до команди волонтерів можна за посиланням: https://forms.gle/7yVpPWykjvMxcXD8A.

Першу лекцію цього року вже провела волонтерка проєкту Дана Николин. Викладачі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу почали рік з турботи про здоров’я.

Під час лекції на тему «Психічне здоров’я» обговорили стрес, як з ним боротись, та як допомогти людині, якщо вона переживає напад панічної атаки.

Крім цієї теми, під час навчання волонтери розповідають про:

  • Профілактику серцево-судинних захворювань;
  • Домедичну допомогу, травми;
  • Статеве дозрівання;
  • Здорове харчування.

Навчання для студентів-медиків передбачає:

  • менторство від лікарів, а також від експертів департаменту охорони здоровʼя Львівської ОВА;
  • прокачку особистого бренду та комунікативних навичок на практиці;
  • круту команду однодумців.

Серед медичних експертів проєкту: Орест Чемерис, Дмитро Беш, Наталія Іванченко, Олеся Походило, Юрій Трутяк, Орест Сувало, Леся Підлісецька та ін.

Шукайте проєкт «Почуй лікаря» в соцмережах:

Instagram: https://instagram.com/pochui.likaria

Facebook: https://www.facebook.com/pochui.likaria

Довідково.

«Почуй лікаря» – проєкт, який ініціював начальник Львівської ОВА Максим Козицький. Він триває вже третій рік. Це просвітницький проєкт Львівської ОВА, у межах якого волонтери (лікарі, інтерни, студенти-медики) проводять для учнів у школах лекції про здоровий спосіб життя та профілактику захворювань.

Мета – підвищити рівень громадського здоровʼя та запобігти розвитку найпоширеніших захворювань. Волонтери читають лекції на найбільш затребувані серед молоді теми: статеве дозрівання, травми та домедична допомога, здорове харчування, психічне здоровʼя, профілактика інфаркту та інсульту.