Головна Листи Протягом доби 3 жовтня вогнеборці Львівщини ліквідували 6 пожеж у житловому секторі

Протягом доби 3 жовтня вогнеборці Львівщини ліквідували 6 пожеж у житловому секторі

Так, зокрема о 08:18 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові на вул. Пасічна в квартирі на п’ятому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку. Під час проведення робіт з ліквідації горіння було виявлено тіло загиблого власника квартири, чоловіка 1963 року народження. О 08:44 вогнеборці ліквідували пожежу речей домашнього вжитку на площі 6 кв.м.

О 10:19 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в м. Моршин на вул. Садова, Стрийського району в двоповерховому цегляному житловому будинку. О 10:33 вогнеборці ліквідували пожежу речей домашнього вжитку на площі 10 кв.м. та стіни на площі 60 кв.м.

О 10:21 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу в с. Шандровець Самбірського району в дерев’яному житловому будинку. Об 11:03 вогнеборці ліквідували пожежу стіну на площі 3 кв.м.

О 14:09 вогнеборці отримали повідомлення про пожежу в м. Новий Розділ на просп. Шевченка, на балконі квартири на п’ятому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку. Вогонь знищив речі домашнього вжитку на площі 3 кв.м.

О 15:37 рятувальникам надійшло повідомлення про пожежу в сел. Поморяни на вул. Загребелля, Золочівського району в цегляному житловому будинку. О 15:57 вогнеборці ліквідували пожежу речей домашнього вжитку на площі 3 кв.м.

Цього ж дня о 23:32 надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові на пр. Чорновола, в квартирі на другому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку. О 23:53 вогнеборці ліквідували пожежу речей домашнього вжитку на площі 10 кв.м.

Аби уникнути трагедії, спричиненої пожежею в оселі Головне управління ДСНС України у Львівській області звертається до мешканців області та нагадує що слід дбати про належний протипожежний стан власних помешкань, а саме:
• не паліть у ліжку;
• слідкуйте за станом та справністю електромережі;
• у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими електроприлади;
• не залишайте дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
• намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;
• використовуйте пічне опалення та прилади для обігріву, дотримуючись правил пожежної безпеки.

При виникненні пожежі чи надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером «101»!

Головне управління ДСНС у Львівській області